OPERÁTOR/KA VÝROBNÍ LINKY

POŽADAVKY:
- ZŠ/SŠ Vzdělání
- Fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
- Výhodou zkušenosti v automobilovém/strojírenském průmyslu
- Ochota pracovat v jednosměnném provozu + ÚT a ČT 12 hod.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha výrobních strojů na jednotlivých pozicích
- Podíl na zajištění plynulého chodu výroby
- Manipulace s výrobky
- Kontrola kvality výrobků
- Zodpovědnost za výrobek

NABÍZÍME:
- Práci v příjemném prostředí zahraniční společnosti, zabývající se výrobou kol
- Motivující mzdové ohodnocení
- Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště: Kopřivnice

KONTAKT:
www.wincottpeople.com
Zuzana Kotasová, Wincott People, a.s., Mob.: 734 168 146
E-mail:zuzanakotasova@wincottpeople.com

Inzerce z 21.07.2016, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Zuzana Kotasová | E-mail: zuzanakotasova(at)wincottpeople.com | Tel.: 734168146 | Lokalita: Moravskoslezský kraj | Cena: v textu