Hledáme spolehlivé a pracovité OPERÁTORY/KY VÝROBY

POŽADAVKY:
- Vzdělání - SOU
- Manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
- Zkušenosti v automobilovém/strojírenském průmyslu výhodou
- Ochota pracovat v třísměnném provoze
NÁPLŇ PRÁCE:
- Pomocné práce na předvýrobě - kompletace dílů reproduktorů do automobilů
- Montáž dílů, pájení, stříhání a balení
- Velká zátěž na prsty, uchazeč musí mít jemnocit v ruce
NABÍZÍME:
- Příjemné čisté pracovní prostředí
- Motivující mzdový systém
- Hlavní pracovní poměr s dlouhodobou spolupráci
- Příspěvek na stravné
- Firemní společenské a sportovní aktivity

PRACOVIŠTĚ: Valašské Meziříčí

KONTAKT:
Zuzana Kotasová, Wincott People, Tel.: 734 168 146
E-mail: zuzanakotasova@wincottpeople.com

Inzerce z 21.07.2016, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Zuzana Kotasová | E-mail: zuzanakotasova(at)wincottpeople.com | Tel.: 734168146 | Lokalita: Zlínský kraj | Cena: v textu