Osobní bankéř

Hledáme kolegy do našeho týmu

PARTNERS /UNICREDIT BANK

Chceš být ten, který pomáhá našim klientům s penězi? Baví tě práce s lidmi? Troufáš si převzít zodpovědnost za jejich finanční zdraví?

Náplň práce
Budeš se bavit s lidmi a pozorně jim naslouchat. Zjistíš, co opravdu v životě chtějí a pak jim ukážeš, co a jak mají dělat s penězi, aby toho skutečně dosáhli.

Nabízíme
Staneš se členem týmu lidí, kteří na tebe budou spoléhat. Budeš se cítit užitečný a výsledky svého snažení uvidíš hned. A rozhodně to nebude žádný stereotyp.

Požadujeme
Abys měl maturitu, uměl s PCčkem a měl nadšení a ochotu zlepšovat se.

Máš chuť neustále rozšiřovat své znalosti a dovednosti a překonávat sám sebe?
Výsledkem tvé práce budou spokojení zákazníci, kteří chtějí využívat naše služby. Díky trpělivému naslouchání a řešení potřeb našich zákazníků vyčaruješ úsměvy na jejich tvářích.

Detaily nabídky
Úvazek: plný
Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o provedení práce, práce na ŽL / IČ
Působnost: Praha a okolí, Středočeský kraj

Kontaktní údaje:
Ing. Luboš Jelínek
e-mail: uhrineves@partners.cz
telefon: 605 954 787

Inzerce z 23.11.2016, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Ing. Luboš Jelínek | E-mail: uhrineves(at)partners.cz | Tel.: 605954787 | Lokalita: Praha kraj | Cena: dohodou