Administrativní pracovník provozu výrobní firmy

Společnost se zabývá přípravou kosmetických výrobků renomovaných značek pro prodej konečnému zákazníkovi. Jedná se o výrobní činnost zejména polepování výrobků a jejich kompletace do balíčků

Náplň práce
-přípravy podkladů pro fakturaci a výplaty, kontrola objednávek, fakturace
-vedení evidence zaměstnanců a pracovní doby
-kontrola kvality + kontrola výkonů provozu
-příjem a výdej zboží - počítačové zpracování (Money S5)
-tvorba etiket v jednoduchém grafickém designeru typu MS word

Požadujeme
-středoškolské vzdělání ukončené maturitou
-dobrou znalost práce na PC (MS Excel + MS Word)
-základní znalost principů logistiky skladu
-zkušenost s vedením evidencí a vyhodnocováním informací
-zodpovědnost a schopnost precizní práce s čísly

Předpoklady
-samostatnost
-spolehlivost
-flexibilita
-chuť spolupracovat a komunikovat v týmu mladých aktivních lidí

Nabízíme
-pracovní doba po-pá 07-17h
-svoz do práce zdarma
-dobré platové ohodnocení až 29.500 kč
-nástup ihned

Inzerce z 15.06.2017, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Dominik Brachtl | E-mail: agentura(at)abzakovo.eu | Tel.: 773666941 | Lokalita: Praha 4 | Cena: 29 500,- Kč